Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

News

2015-05-29

PRZESTAŃ SZALEĆ! WEŹ LEASING W IMPULSIE!

Tylko do 31 sierpnia 2015 roku, możesz skorzystać z promocyjnej oferty 5 rat po 1 zł. Promocją objęte są umowy leasingu operacyjnego na nowe samochody osobowe. Nie zwlekaj! Sprawdź już dziś!
Więcej informacji...

2015-05-12

POLEASINGOWE - DUŻY WYBÓR! ATRAKCYJNE CENY!

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu poleasingowego IMPULS-LEASING. Oferujemy: szeroki wybór poleasingowych i powindykacyjnych środków trwałych.
Więcej informacji...

2015-03-11

Wyniki Badania Satysfakcji Klientów IMPULS-LEASING (2015)

Stałe zwiększanie zadowolenia Klientów z poziomu świadczonych przez nas usług, jest było i będzie jednym z głównych celów naszej firmy. Coroczne badania satysfakcji Klientów, upewniają nas w przekonaniu, że nasza wytrwała praca nad jakością przynosi efekty.
Więcej informacji...

2015-01-15

7 rok wzrostu IMPULS-LEASING POLSKA

W 2014 roku Spółka IMPULS-LEASING sfinansowała transakcje leasingowe o wartości 511 mln PLN, osiągając 7% dynamikę wzrostu. To już siódmy rok z rzędu, kiedy wyniki Spółki sukcesywnie rosną.
Więcej informacji...

Banner Banner Banner Banner


Tagi strony: kalkulator leasingowy,leasing, leasing aut, leasing środków transportu, leasing dla lekarzy, leasing maszyn, leasing operacyjny, leasing samochodów, leasing samochodowy, leasing samochodowy, leasing sprzętu budowlanego, leasing sprzętu medycznego, sprzęt poleasingowy

CMS HYDRAPORTAL
Polityka prywatności